Modułowe ściany dźwiękochłonne

Modułowe ściany złożone z gazonów stanowią praktyczne rozwiązanie chroniące przed hałasem komunikacyjnym w aglomeracjach miejskich. Kształt elementów umożliwia obsadzenie ścian zielenią, dzięki czemu z czasem wtapiają się w otoczenie. W ofercie znajdują się 3 typy elementów oferowanych w trzech kolorach, co umożliwia stworzenie indywidualnego projektu i dostosowanie ścian do otoczenia.

PLIKI DO POBRANIA

EGRO

Dzięki systemowi trapezowych zamków budowa ścian o stabilnej konstrukcji jest bardzo łatwa w wykonaniu. Szybki mechaniczny montaż możliwy jest przy zastosowaniu specjalnego chwytaka. Masa gotowej ściany z elementów ERGO wynosi 380 kg/m².

Ego

GEO

Prosty kształt elementów o profilowanych krawędziach umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji układu ścian. Masa gotowej ściany z elementów GEO wynosi 320 kg / m².

Ego

BOTANIK

Odpowiednio dobierając komponenty oraz kolory można uzyskać ciekawe i niepowtarzalne układy ścian. Bezzaprawowy system ułatwia szybki i sprawny montaż. Profil oparty na planie okręgu ułatwia uzyskanie niewielkich łuków bez obniżenia stabilności konstrukcji. Masa gotowej ściany z elementów BOTANIK wynosi 340 kg/m²

Ego